bolt
kiler
regn
sva
vertikalt
bratt
overheng
logo2
(NM buldring)

 

NM I

BULDRING

BERGEN

20. SEPTEMBER

BERGEN-KLATREKLUBB.NO

 

 

logo14

 

 

Endelige resultater:

 

 
Finale: Damer senior
  # Navn Klubb Topp Forsøk Bonus Forsøk Kvalik
Topp
Kvalik
Bonus
1 23 Hannah Midtbø Oslo Klatreklubb 3 5 4 4 6 0
2 58 Mie Kastet Bergen Klatreklubb 2 2 3 3 5 0
3 6 Anine Eriksen Oslo Klatreklubb 1 1 3 3 6 0
4 61 Ragnhild Eriksrud Sogndal klatreklubb 1 1 2 2 5 0
5 17 Eline Næsheim Bergen klatreklubb 1 1 2 2 3 2
6 4 Alva Nyhus Lillehammer 1 1 2 2 2 2
7 65 Sissel Norland Bergen klatreklubb 0 0 1 1 2 2
8 49 Marie Tamber Bergen Klatreklubb         1 1
9 55 Mary Carmen Fernandez Alvarez Haram Klivrarlag         0 0

 

 

Klasse: Herrer senior
  # Navn Klubb Topp Forsøk Bonus Forsøk Kvalik
Topp
Kvalik
Bonus
1 48 Magnus Midtbø Tyrili Klatreklubb Lillehammer 3 6 3 6 6 0
2 74 Thilo Jeldrik Schröter Kolsås KK 2 2 2 2 5 0
3 29 Jakob Heber Norum Kolsås Klatreklubb 2 3 3 4 5 0
4 39 kenneth elvegård oslo klatreklubb 2 4 2 4 5 0
5 18 Endre Sandø Evensen Bergen Klatreklubb 2 12 2 12 5 0
6 32 John Henry Nilssen Kolsås klatreklubb 1 3 3 10 5 1
7 11 Bjørn Sætnan Oslo Klatreklubb         4 1
7 68 Steffen Breivik NTNUI Tindegruppa         4 1
7 43 Kristoffer Thorbjørnsen Bergen Klatreklubb         4 1
10 38 Kasper Johns Kolsås klatreklubb         3 2
10 73 Terje Strøm BKK         3 2
12 75 Tor-Erik Rokke Bodø Klatreklubb         3 1
13 8 Axel von Bergen Oslo klatreklubb         2 3
14 19 Erik Hattestad Trondheim Klatreklubb         1 3
14 3 Alf-Håkon Pedersen Blåmann IL         1 3
16 59 Miguel Alonso Perez Haram Klivrarlag         0 2
17 50 Marko Andesilic Fredrikstad Klatreklubb         0 0
17 41 Kristoffer Karlsen Fredrikstad Klatreklubb         0 0

 

 

Finale: Junior jenter eldre
  # Navn Klubb Topp Forsøk Bonus Forsøk Kvalik
Topp
Kvalik
Bonus
1 51 Marte Håkenstad-Bråten Lillehammer Klatreklubb 3 3 4 4 7 2
2 53 Martine Limstrand Bodø KK 3 3 4 5 8 1
3 7 Astrid Holand Bodø Klatreklubb 3 5 4 6 5 1
4 71 Sunniva Eik Haave Oslo Klatreklubb 2 2 3 3 7 3
5 34 Jorun Rennan Gjøvik klatreklubb 1 1 2 6 4 2
6 72 Tea Bjelde Skjelbred BRV 1 3 2 4 3 2
7 63 Sara Sæther Jensen Gjøvik Klatreklubb         2 4

 

 

Finale: Junior gutter eldre
  # Navn Klubb Topp Forsøk Bonus Forsøk Kvalik
Topp
Kvalik
Bonus
1 33 Jon Pål Hamre Trondheimklatreklubb 4 5 4 4 12 0
2 62 Rolf-Martin Bjørngaard Sunnmørsk KK Volda 3 4 4 5 12 0
3 20 Erlend Nundal Gjøvik KK 3 8 4 7 11 0
4 54 Martinus Hals Skar Trondheim KK 2 2 3 3 11 0
5 42 Kristoffer Klev Oslo Klatreklubb 2 3 3 4 11 1
6 12 Brage Birkelund Olsen Tromsø Klatreklubb 2 4 3 6 11 1
7 78 Birk Ness dahle tyrili klatreklubb         10 1
8 22 Håkon N. Nordstrøm Kolsås Klatreklubb         9 2
9 66 Snorre Johansen OKK         9 1
10 35 Jostein Hansen Bodø Klatreklubb         9 0
11 40 Kristoffer Broen Gjøvik kk         6 2
12 52 Martin Mæland Bø klatreklubb         6 1
12 2 Alexandre Deville Flamant Lillehammer klatreklub         6 1
14 14 Daniel Fløgstad Gneist         5 4
15 16 David Hatland Bergen Klatreklubb         5 3
16 5 Andreas Vedhugnes Enebakk Klatreklubb         5 2
17 25 Håvard Mo Jakobsen Bergen Klatreklubb         4 5

 

 

Finale: Junior gutter yngre
  # Navn Klubb Topp Forsøk Bonus Forsøk Kvalik
Topp
Kvalik
Bonus
1 45 Leo Ketil Bøe Bergen KK 3 3 4 4 9 1
2 30 Jens Kristian Hagaseth Aasmundsen Oslo Klatreklubb 2 6 3 10 6 3
3 9 Baste Andesilic Fredrikstad Klatreklubb 1 2 2 4 4 3
4 26 Henrik Sæten Oslo Klatreklubb 1 3 3 10 7 1
5 24 Hauk Lem Kolsås Klatreklubb 0 0 3 14 4 3
6 1 Aleksander Øritsland BRV 0 0 2 7 5 2
7 60 Ole Marius Kristiansen Bodø Klatreklubb 0 0 1 5 8 1
8 69 Stein Arne Haaland Bergen KK         4 2
9 67 Sondre Lunde Berg BRV         3 2
10 31 Joakim Iden Bergen KK         0 2
11 56 Mathias Øiom BRV         0 1
 
Finale: Junior jenter yngre
  # Navn Klubb Topp Forsøk Bonus Forsøk Kvalik
Topp
Kvalik
Bonus
1 10 Bergljot Jullumstrø Hansen Trondheim klatreklubb 4 4 4 4 7 3
2 46 Lisa-Marie Kvandahl Oslo Klatreklubb 4 6 4 6 9 2
3 27 Ingrid Burud Oslo klatreklubb 3 3 3 3 6 2
4 28 Ingrid Helene Amundrud Oslo Klatreklubb 3 5 4 7 9 1
5 21 Gunnhild Bjørngaard Sunnmørsk KK Volda 3 5 3 3 4 1
6 13 Camilla G Persen Oslo klatreklubb 2 3 2 2 4 3
7 36 Julie Klev Oslo Klatreklubb         3 2
8 70 Stine Raknes Trondheim klatreklubb         2 4
9 44 Lea Schmitthenner Kolsås klatreklubb         2 3
10 76 Tuva Stavø Trondheim Klatreklubb         2 2
11 64 Signe Øye Gjøvik klatreklubb         2 0
12 57 Mia Støver Wollebæk Trondheim klatreklubb         0 2
13 37 Kaia Lehmann Bergen Klatreklubb         0 1
13 77 Solveig Midttun BKK         0 1

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

.

 

Bergen Klatreklubb
post@bergen-klatreklubb.no
bergenshallen@bergen-klatreklubb.no
Tlf:55271209 (sjelden betjent)




Husk meg:

Registrer deg