bolt
kiler
regn
sva
vertikalt
bratt
overheng
logo2
(NM Klatring)
[NM 2011 / Resultater]

RESULTATLISTE - NC I BERGEN 22.-23. oktober 2011

Junior gutter yngre (født 96-98) (13) - Endelig resultat

Plassering Navn Klubb 1.kval 2.kval Kvaltotal Finale
1 Jakob Heber Norum [167] kolsås Klatreklubb Topp Topp 2.74 53+
2 Martinus Hals Skar [182] Trondheim klatreklubb 33 Topp 5 48-
3 Thilo Schröter [195] Kolsås 39 Topp 4.18 47-
4 Jon Pål Hamre [123] trondheim klatreklubb Topp Topp 2.74 41-
5 Rolf-Martin Bjørngaard [174] Sunnmørsk KK Volda Topp 36 4.24 40-
6 Brage Birkelund Olsen [176] Tromsø KlatreKlubb 34 36+ 6.71 39-
7 Erlend Nundal [126] Gjøvik klatreklubb Topp 33+ 4.9 29-
8 Ole Kristian Nerland [177] Eide Klatreklubb Topp 35- 4.58 28-
9 Jonas Reinertsen [101] Bratte Rogalands venner 40- 19 7.75
10 Fredrik Fusdahl [172] BRV 37+ 25 8.49
11 Fredrik Romberg [190] BKK 29- 17 11.75
12 Øystein Rein Njøs [151] Bergen KK 29+ 16 11.96
13 Håkon Namtvedt Nordstrøm [193] Bergen Klatreklubb 21 17 12.23

Junior jenter yngre (født 96-98) (9) - Endelig resultat

Plassering Navn Klubb 1.kval 2.kval Kvaltotal Finale
1 Martine Limstrand [159] Bodø KK Topp 40 2.12 Topp
2 Siri Hesland Engen [135] Mandal Klatreklubb Topp 19+ 4.97 35+
3 Kirsten Skaug [146] Bergen Klatreklubb Topp 32+ 3 34-
4 Hanna Lunn Lauritzen [155] Trondheim Klatreklubb Topp 29 3.67 34-
5 Tuva Bergset [137] bergen klatreklubb Topp 21+ 4.24 31
6 Jorun Rennan [125] Gjøvik klatreklubb Topp 13+ 5.81 29-
7 Sofie Brekke Hvide [139] Bergen Klatreklubb Topp 13+ 5.81 25+
8 Oda Kirkaune Østerfeldt [134] trondheim klatreklubb Topp 19+ 4.97 25
9 Victoria Kongsvik [138] Bergen Klatreklubb 32- 9 9

Junior gutter eldre (født 93-95) (16) - Endelig resultat

Plassering Navn Klubb 1.kval 2.kval Kvaltotal Finale
1 Tarjei Hamre [198] Trondheim Klatreklubb Topp Topp 2.45 52+
2 Endre Sandø Evensen [107] Bergen Klatreklubb Topp Topp 2.45 52
3 Anders Kvåle Farestveit [157] sogndal klatreklubb Topp 36+ 3.46 49-
4 Henrik Farstad [133] Narvik Klatreklubb Topp 31- 5.66 39+
5 Isak Ekstrøm Sørensen [188] SaVe Klatring 33+ 33+ 7.55 39-
6 Herman Nesse [161] kristiansand kk Topp 28- 6 29-
7 Simen Klausen [191] Sarpsborg Klatreklubb Topp 27+ 6.32 28-
8 Tord Hauge [169] Gjøvik Klatreklubb Topp 34+ 4 27+
9 Jo Grundskjernlien [200] Kolsås 26 34- 7.75
10 Amund Klæbo Lyngstad [173] Tyrili Klatreklubb Lillehammer 34- 25- 9.59
11 Odin Sanson [165] Tyrili Klatreklubb Lillehammer 33+ 25- 10.45
12 Eivind Jansen Sangvik [181] ArendalGrimstad kk GAKK 20 33 10.58
13 Henrick Karlsen [183] Fredrikstad klatreklubb 33- 16+ 12.85
14 Ivar Lyngedal [178] Bergen Klatreklubb 24 22+ 13
15 Tor-Erik Rokke [142] Bodø Klatreklubb 23 21+ 14
16 Trym Valvatne [152] Kirkenes klatreklubb 21- 13- 15.49

Junior jenter eldre (født 93-95) (6) - Endelig resultat

Plassering Navn Klubb 1.kval 2.kval Kvaltotal Finale Superfinale
1 Emilie Kvamme Fjeldstad [104] Bergen Klatreklubb 34 34- 1.41 34+ 30
2 Bibiana Dahle Ness [128] Tyrili klatreklubb Lillehammer 34- Topp 1.41 34+ 28+
3 Ida-Sofie Pettersen [108] Trondheim Klatreklubb 29- 23+ 3.46 23
4 Helle Hoggen Nybø [140] bergen klatreklubb 13 20+ 4.9 21-
5 Tina Sandø Evensen [194] Bergen Klatreklubb 29 13- 4.24 17+
6 Ingvild Flatland [114] Kongsberg Klatreklubb 24+ 19+ 5 16+

Herrer senior (26) - Endelig resultat

Plassering Navn Klubb 1.kval 2.kval Kvaltotal Finale
1 Magnus Midtbø [170] Tyrili Klatreklubb Lillehammer Topp Topp 2.55 46-
2 Stian Christophersen [148] Oslo Klatreklubb Topp 46 3.61 38
3 John Henry Nilssen [113] Bergen klatreklubb Topp 40 5.1 38
4 Jakob Heber Norum [168] Kolsås Klatreklubb 47- 44- 6.36 36-
5 Tarjei Hamre [111] Trondheim KK Topp 36+ 6.24 21
6 Eirik Birkelund Olsen [147] Tromsø KK Topp 36 6.75 21
7 Kristoffer Thorbjørnsen [103] Bergen Klatreklubb Topp 36- 7.21 21
8 Endre Evensen [127] Bergen Klatreklubb Topp 38- 5.7 21-
9 Jarle Kalland [136] BKK Topp 33 7.65
10 Jaran Nordstrand [179] Bergen Klatreklubb Topp 28- 8.06
11 Ian Hollows [189] Oslo klatreklubb Topp 24 9.19
12 Lars Ole Gudevang [164] Sogndal Klatreklubb Topp 23+ 9.87
13 Erlend Sunde [102] BKK Topp 23- 10.36
14 andreas sætre [192] Bergen klatreklubb 45+ 25- 13.13
15 Henning Wang [184] Sogndal Klatreklubb 47- 24- 13.75
16 Thilo Schröter [202] Kolsås 45 25- 13.77
17 Ole Martin Eidjord [205] CKK 45 22+ 17.23
18 Terje Strøm [115] BKK 40 23- 18.17
19 Jon Olav Ringheim [186] BKK 44 16- 19.21
20 Lars Mjaavatn [162] Bergen Klatreklubb 30+ 20- 20.9
21 Torbjørn J Wiken [187] Våtedalen tindeklubb 33+ 16- 21.24
22 Anders Kvåle Farestveit [156] sogndal klatreklubb 41- 12- 21.35
23 Øyvind Sæbjørnsen [118] oslo klatreklubb 38 13 21.49
24 Erik Hattestad [158] Bergen klatreklubb 23+ 13- 23.98
25 Olav Farestveit [180] Sogndal Klatreklubb 24- 9- 24.49
26 Stephen Larsen [154] BKK 0 0 26

Damer senior (15) - Endelig resultat

Plassering Navn Klubb 1.kval 2.kval Kvaltotal Finale
1 Maria Davies Sandbu [124] Trondheim Klatreklubb Topp Topp 1.41 Topp
2 Anine Eriksen [144] Oslo Klatreklubb Topp 40+ 2 47-
3 Sunniva Hammerås [119] Bergen Klatreklubb Topp 36 2.45 47-
4 Ragnhild Eriksrud [109] Sogndal klatreklubb 31- 36- 5.48 36-
5 Anne Marthe Limstrand [149] Bodø Klatreklubb 31- 29 6.12 32-
6 Emilie K Fjeldstad [106] Bergen 33- 28+ 5.7 31+
7 Marie Sunde [116] Bergen Klatreklubb 34- 20- 6.63 31+
8 Ida Sofie Pettersen [130] Trondheim KK 31 22 7.14 31+
9 Bibiana D Ness [129] Tyrili klatreklubb Lillehammer 27- 28+ 7.65
10 Ingunn Olsen [175] Tromsø Klatreklubb 23- 22 9.22
11 Nini Sissener [122] Bergen klatreklubb 20+ 20- 11
12 Helene Lund [171] Tyrili Klatreklubb Lillehammer 13 20- 12.41
13 Marie Tamber [110] Bergen Klatreklubb 20- 7- 13.42
14 Monica Solberg [206] Bergen Klatreklubb 19+ 11+ 13.49
15 Ida Høyvik [203] Bergen KK 13- 12 13.96



Bergen Klatreklubb
post@bergen-klatreklubb.no
bergenshallen@bergen-klatreklubb.no
Tlf:55271209 (betjent fra kl 1530 til 1830)




Husk meg:

Registrer deg